Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium

Nazdárek chci se zeptat chtěl bych si pořídit nějakého ještěra a mám hotové terárium po pískomilech o velikosti 41x45x100 (vxhxš). Co by jste mi doporučily? Nějaké zkušenosti už mám chovám pár Felzum madagaskarských grandis.

Děkuji Franna.

zoro8787: výška je těch 41, takže to není úplně chameleonní ideál.

frana: Rozměr je to takřka univerzální, pokud si tak nějak neujasníš, co vlastně chceš, co tě zajímá a baví, tak těžko radit. Mohl bych sem vypsat 1012 druhů ze všech možných rodů, čeledí, ba i řádů, dokonce i tříd... takže si to napřed trochu rozmysli a pak zkus přijít s něčím konkrétnějším.