Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pavouci v banánech

Ahoj všem, zajímá mě možná dost zvláštní věc. Nedávno jsem slyšela (opět), že v bedně s banány byl ukrytý nějaký velmi jedovatý exotický pavouk (vím jen, že byl narezlé barvy a vzácný). Jelikož dělám v obchodě a navíc u úseku zeleniny, začínám mít strach, že nějaký se bude skrývat v nějaké bedně. Kdyby nedejbože ano, jak se mám zachovat? Co dělat, kdyby mě kousl? Navíc trpím arachnofobií...

Dont worry be happy :) Je to trosku blbost, ne uplne, ale je :) Banany se vozi rpi 8°C, coz je pro tropicke a nebezpecne druhy malo. Pokud neco z druhu hrozi, tak je to Loxosceles reclusa, ale ten yb to opravdu neprezil... Obcas se dovezou nejake maloocky, velky pavouci, krasni, ale urcite nejsou nebezpecni. Takze to chce klid a nohy v teple a neverit vsemu co se sustne v okurkove sezone :)