Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama lionotus

Dobrý den,

před 2 dny jsme si dovezli samečka a samičku Agamy lionotus. Chtěla bych Vás poprosit o nějaké informace ohledně chovu (údajně má být stejný jako u Agam vousatých) a hlavně stravy, ony prostě nechtějí cvrčky. Sice přes noc cvrčci zmizeli ale nevím jestli je jedli nebo jen záhadně zmizeli, cvrčci po nich chodí a ony nereagují.

lokálna teplota/napr.bodová žiarovka/-40-45 st.celzia,miska s vodou,úktyt/sú to hlavne zo začiatku lakavé zvieratá/,silnejšie osvetlené terárko/norm.biela plus UV-odporúčam Narva Reptilight/,pokial chcete zainvestovat namiesto narvy Bright sun/napr.desert/