Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čištění vodního kamene s JBL bioclean

Zdravim, vím že je to tady dost opakovaný téma, a už sem si toho tady o tom i dost přečetl. Chtěl bych se ale zeptat jestli má někdo zkušenosti s odstřaňovaním vodního kamene s JBL bioclean. Jedná se mi o to, že to potřebuju do terária kde mám chameleona takže nechci žadný nebezpečný prostředek, jelikož chamík může oliznout vodu ze skla. Pokud máte někdo zkušenosti s jinými kvalitními ale také zdravotně nezávadnými přípravky rád se inspiruji.

Jedíne co dále vidím jako vhodnou možnost je kyselina citronová, protože ocet si myslím že není zrovna dobrá volba a pekně by to zapáchalo, a škrabat se mi to taky nechce :-|

Arutha: Ocet jako takový je masakr, ale stačí ho zředit vodou a to tak, že ocet : voda = 1 : 10 a čistí to dobře a zápach je minimální - navíc v dobře větraném terárku to zmizí rychle, krom toho člověk nedrhne šutr denně, že?

Tak sem to dnes čistil tim roztokem jak si poradil, a naprostá paráda. Několikrát sem to přetřel a terárko jako nový :))