Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chov Damon variegatus

Zdravím,
rád bych se zeptal na Vaše zkušenosti s chovem těchto krásných potvůrek.
Zajímalo by mě,jak moc potřebují větrat,zda může být adultní pár spolu se subadulty,jakou u nich máte teplotu,a čeho se vyvarovat.
Za každou radu budu vděčný:)

loading...

Zdravím, už dlouho po bičovcích pokukuju. Ale pár odpovědí na moje otázky jsem nenašla.
1. Jak dlouho se dožívají?
2. Jaký je rozdíl mezi samcem a samičkou - barva, chování, věk apod.?
3. Jak poznám pohlaví bičovce?
4. Svleky jsou jako u pavouků? 4. svlek je bičovec prťavounký jako 4. svlek sklípkana?
5. v kolikátém svleku je nejlepší bičovce pořizovat?
Předem díky