Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zadní stěna z polystyrenu

Dobrý den, chtěl bych udělat mojí korálovce zadní stěnu z polystyrenu. Četl jsem, že nejlepší je polystyren vyleptat ředidlem, poté několikrát natřít lepidlem na dlaždice pro zpevnění a v poslední fázi natřít lepidlem Soudal a posypání pískem. Není to pro zvíře škodlivé?

Dobrý den..Mám vyrobené terárko z OSB,zadní stěnu z polystyrenu opálenou horkovzdušnou pistolí,celý polystyren natřený lepidlem na dlažbu...Mám dotaz jak přilepit písek...Chytne to na to lepidlo na dlažbu,nebo mám použít něco jiného??Je to do terárka k chamíkovy,takže se tam rosí...Předem děkuji..

Bud este jedna vrstva lepidla na dlazbu-a tu poriadne posypat pieskom, ktory sa tam este doslova zatlaci, necha vyschnut a trochu oprasit.
Alebo ja som to robil este takto:
1.vrstva neriedeneho duvilaxu -piesok a nechat zaschnut
2.vrstva duvilaxu riedeneho s vodou(1:1) - piesok a nechat zaschnut
3.vrstva neriedeny duvilax - piesok a nechat zaschnut
ana poslednu 4vrstvu som dal zriedeny duvilax ale uz som ho neposypaval pieskom.Duvilax zaschne a krasne prichiti piesok, takze vobec neopadava.Pozadie som potom este pozametal metlickou a nechal poriadne preschnut a vyvetrat.

Duvilax je vodou rozpustny, ale pri obcasnom roseni(1-2x tyzdenne) to vobec nevadi.

Dobrý den,
chci se zeptat mám terárko v kterém dělám zadní stěnu z polystyrenu a vyleptané ředidlem natřené 2x lepidlem na dlaždičky chci ještě min 3x natřít a mám pak natřít nějakým speciálním tvrdidlem aby to bylo pořádně tvrdé a nebo stačí lak s atestem. Pak se chci zeptat ten lak mám koupit rovnou barevný s atestem a nebo můžu koupit bezbarví a před tím stěnu natřít třeba beravnýma temperama šlo by to taky?