Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako odstranit mušky z teraria?

Ahojte, este nemam kopletne spravene terarko, akurat co som tam nasadil minuly tyzden rastliny a uz su tam male mušky ktore lietaju po celom terarku... ako sa ich zbavim? existuje nejaky roztok proti nim ale aby potom neublizil agame kocincinskej? Ma niekto stymto problemom skusenost?

ano, dakujem za upozornenie, ale to som uz cital. a prave preto sa pytam ze ci sa to neda nejako odstranit alebo proti tomu bojovat, lebo z tych prispevkov tam pisanych mi to prislo ze sa neda... a taktiez neviem ci tie musky tiez neskodia rastlinam ktore mam v terarku. rastlinam a podobnym veciam sa vobec nerozumiem!