Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta královská - krmení

ahoj v neděli jsem si dovezla Krajtu Královskou-Regius je jí kolem roku pán mi řekl,,že byla naposledy krmená v úterý a že jí mám dát zkusit nažrat ve středu nebo čtvrtek včera jsme to zkoušeli a dneska taky a neše Kyti k myšce nejdříve čuchla a nechala jí a pak později když jsme jí tu myšku přidrželi tak ji napadla,ale zase pustila nemohl by někdo poradit prosím děkuji moc všem!
Změna předmětu, původně: prosím pora´dte (##"|*&%$!) (Arutha)

Možná je to i kombinace více faktorů - stres, období. Moje samice žere úplně normálně, kdežto samec měl naposled v listopadu malou myšku (do ničeho většího se nehodlal pustit i když normálně dává střední potkánky) a od té doby nic a jen doufám, že třeba alespoň v březnu se umoudří )) P. regius je had, u kterérho je třeba s tímto počítat.