Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemocné štěně.

Týká se to koupě štěněte,při očkování veterinář zjistil pupeční kýlu a problémy s klouby,chovatelka tvrdí že je to už můj problém a štěně chce doplatit,mám ho na dvě splátky,nelíbí se mi přístup a chtěla bych slevu na úhradu operace a léčby,prosím poradí mi někdo jak to je když si pořídím takto nemocné štěně,předem moc děkuji
[mod]Změna předmětu, původně: prosím poradí mi někdo (Melda)[/mod]

ve smlouvě uveden zdravotní stav zvířete nebyl,bylo to psáno v rychlosti,spěchala jsem do práce,nu začali mi vyhrožovat tak jsem se smířila s tím že operaci kýly si uhradím a je už nechci ani vidět,samozřejmě musím dodržet smlouvu tak uhradím plnou splátku zvířete,jsem opravdu zhnusena a nejradši bych jim napsala nějakou recenzi,ale nevím kam,holt příště budu při sepisování smlouvy opatrnější,ještě jednou děkuji,teraporadnu sleduji moc ráda,chovám hroznýše 3roky a hodně rad mi tu pomohlo

Chápem asi ako sa teraz cítite, ja by som sa zachovala rovnako a šteniatko by som im už nevrátila. U vás sa bude mať určite lepšie ako u tých takzvaných chovateľov.
Aké je to plemeno? Určite musíte mať v Čechách registrovaných klub plemena a ten má minimálne webovú stránku. Neváhala by som a napísala práve tam ako sa k vám zachovali. Oni si to medzi sebou už rozpošlú a myslím že by mali mať právomoc túto chovateľskú stanicu zo svojho klubu vylúčiť. Viem že im to nezabráni množiť zvieratá ďalej ale aspoň nejaká náplasť to bude.
Prajem veľa šťastia a šteniatku hlavne veľa zdravia aby ste sa mohli z neho tešiť