Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárko

Ahojky
chci se zeptat mám terárko pro gekončíka nočního o rozměrech 100x45x40 (dxšxv) a chci se zeptat udělám větrání po celé délce terária a bude široké 10 cm bude to stačit nebo je to málo? Máte prosím s tím nikdo zkušenosti jak by to zrhuba mělo být aby to bylo optimální?

Děkuji za odpověďi Franna.

pro suchá /polosuchá/ terária je lepší kvalitní větrání - tj.aby vzduch cirkuloval.toho docílíš jen minimálně 2ma otvory nahoře a dole.
Nebo po obouch stranách terária.Každopádně přívod třeba spodem a odcházet by mět teplý vzduch někudy ze shora.

fuj to jsem to ošklivě sesmolil.

Už jsem to bral spíše ze širokeho hlediska ^^
je to lepší,nikdo netvrdil že v terariu musí být do konce věků to samé zvíře.
Ale to už jsme uplně jinde a kdo má trochu zdravého rozumu tak si řekne že se vymlouvám.
Ale kdo je fakt borec tak si řekne "hergot tomu říkám mysled do_předu" :-D