Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KD PEKLO PLZEN 11.9.2010

zdar:-D takže jedu:-D beru tak jak vždy + halysky,,snow,albino,albino striped,ghost,Motley cube od Gutko bastard,frejsky, a potkánky:-D "hodnoučký" F2 "stodola"jejich 0,1 pod15ks.nikdy nešla:-D:-D:-D
dále šváby pokud bude někdo chtít
a prosím Ondru pokud bude prach ;-)1krabku.
díky

Zdravím,
bude mít někdo lepidodactylus lugubris? Už jsem to jednou psala do jiného vlákna, omlouvám se, ale třeba to někdo nečetl :-) A pokud seženu lepidky budu mít zájem i o mikráky. :-) Ty někdo mít bude? Jinak švábíka bych možná nějakýho vzala. díky všem za odpovědi

zdar:-D každý Peklo se nějak hodnotí a nebo někdo?netuším zda je to tak, jak jsme o tom mluvili,ale já jsem držák,takže
hodnocení- nechám na jiných,ale sorry ,že nikdo nenapsal základní info a.d. burzy:
piloti váták a ostatní bud "plachetnici" nebo "něco s chlapeckým jménem":-D:-D:-D,tuto překvápko bylo super :-|.na vinně nejni pořadatel,ale pronajímatel a doufám,že příště to bude lepší.
Lidé klasika :-):-)mám k tomu i docela dobrou poučku:-):-),která se němění již léta.
Ptám se sám sebe :-D kdepak byla soudružka co chtěla ty švábi??? a lepidky????asi umrzla na WC :-D no nic,jinak neboj už jsem se té bedny zbavil :-D:-D a tuta byla mála :-D:-D
konec zprávy Pošuk

Ne na wc jsem neumrzla :-D Lepidky mam zamluvené u Romana z Akva tera, a budou hned jak dokončim terárko. Dyť jsem říkala, že pro celou krabici nemam podmínky :-) Švábi jsem tam viděla na dvou místech, ale nakonec jsem stejně skončila u cvrčků a sarančat... A ani nevim kterej ty jseš, tak jsem se nemohla ani přihlásit :-D
čest práci soudruhu pošuku :-D

zdar :-D ..Baru2 hele ty si ze mne tropíš srandu???:-D:-D:-D:-D,každý mi tam zná to vím nastoprocent a navíc já malýmu Jénovi(uro)celou dobu tvrdil,že si jich vezmeš jen hrst a zbytek si vezme on.Baru mám nápad :-D přístě máš další pokus já tam jezdím chvilku tuším,že od začátku co ta burza existuje :-).Jéna měl pravdu v předsálí a v osvěžovně se dělají nejlepší kšefty:-D

baru2 :-D nejsem si jist,že to tak nějak je??:-D,Přerosták tam nebyl,Krokouš v práci tak na pijo aby nebylo moc času :-D:-D....některé věci mi opravdu jdou :-D,ale neodpusím si všetečnou otázku??:-D hele na Palacký mají tuším 20druhů švábů tam nevím proč je sháníš na burze :-):-):-)Trochu mi mrzí ..kdybych to neměl do Plzně tak daleko tak ti je zítra přivezu :-D:-D:-D
Radar Zdeněk má jasný pravidla o.k. to zkusíme,já taky něco vezmu určitě bude sranda ;-)

Baru2 jasně;-),hele vůbec na ten odkaz co jsem dala baba:-D nekoukej,protože tuto byl první a poslední sraz poradny.Tuto dají jen Plzenáci&even.:-):-).Bylo to fakt dobrý.."kdybych zaplatil ty blbý 200kč"tak jsem šel i na prohlídku :-D:-Dtuto byla jediná stinná stránka celé akce.
Baru letos nic nebylo a to každý vyhrožoval :-D:-D
Pokus tu byl,ale mé vyjádření není veřejně prezentovatelné :-( boom to myslela dobře akorát se to moc nechytlo..škoda.
Příští rok vyhrožovali kluci z AX, a tutěm věřím pokud to bude vypadat nějak divně ....:-D:-D,tak zatáhnu za páky co mám :-Dpobijeme svinu,koupíme pijo,Ondra snad domluví louku a jedeme:puff:
Napadlo tě někdy proč se dobré věci opakují po dvou letech???
Pošuk

Musím říct,že to byla jedna z nejhezčích burz na které jsem byl.Přijel i Jelen z Prahy.Chyběl Krokodýl a kluci co jeli do Hammu.Koupil jsem všecho co jsem potřeboval i jsme něco prodali.Pokecali se super lidma,i Jéna přijel po dlouhý době.Pošuka zase potvrdili na další rok do inventáře.Jediný co mi vadilo,že Pošuk kšeftuje po celém Pekle a mi mostatní můžem prodávat jen u svého stolu]:):-D