Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burza Ostrava 25.9.2010

Zdravím, hledám někoho kdo jede nebo bude na burze v Ostravě v sobotu 25.9 a bude nabízet mládě agamky kočinčinské. Pokud nějaké máte a budete tam a nebo někoho takového znáte, budu rád kdyz se tu ozvete. Díky za odpověd :)

Ja muzu donest po odmluve 0.0.1 testudo hermanii a 1.0? varanus exanthematicus.Zelva ma CITES ma cca 5-6cm 1500Kc.Varan ma dovozak ale je uz prez pul roku v chovu a bezproblemu cena 1000Kc u neho mozna dohoda.Muzu odprodat i s terarkem se zarizenou zadni stenou a objimkou na zarovku......

Doniesol som ako stale potravu: Holicata, mucnaky, sarancata, potkany, gekony....
Inak burza no...Nic extra, par peknych curtusov, par krasnych constrictorov, tie nadherne candoie, spiloty siamad, baronky. Inak ludi tiez nebolo az tak vela.Malo raritiek, ale inak burza OK.
A retinu tam mali poliaci, myslim ze supertiger za 9000kc.

A vsimla jsem si tam i nejakeho levander .....?? ten byl ale za 12900 tusim nevim presne.Jinak jsem tam videla krasne jezury a shanela jsem jezky belobriche ale asi jsem je nestihla,kdyby nekdo mel samicku sem s ni do 4 mesicu za rozumnou cenu ji beru tmavou nejlepe!!!Prodala jsem varanka a jeste mi zustala na prodej zelvicka zelenava za 1500Kc kdyby nahodou mel nekdo zajem.CITES mam :)

Jo vousatky jsou parádní zvířátka, dají se krásně ochočit, na poslední burze v ostravě jsem taky viděl krásnou kobru. Bylo to úžasné. Krásné miminko uplně prťavé a vypadalo to na brejlovce nebo tak něco v albinu. Wau:)) I přes to že nejsem odborník na jedáky a nehodlám si je pořizovat ( teda ne ty silně toxické ) tak u ní bych vyjimku udělal:)). Jsou zkrátka zvířátka ze kterých je těžko oči sundat. Myslím že to má tak většina z nás:-)