Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burza Ostrava 25.9.2010

Zdravím, hledám někoho kdo jede nebo bude na burze v Ostravě v sobotu 25.9 a bude nabízet mládě agamky kočinčinské. Pokud nějaké máte a budete tam a nebo někoho takového znáte, budu rád kdyz se tu ozvete. Díky za odpověd :)

A vsimla jsem si tam i nejakeho levander .....?? ten byl ale za 12900 tusim nevim presne.Jinak jsem tam videla krasne jezury a shanela jsem jezky belobriche ale asi jsem je nestihla,kdyby nekdo mel samicku sem s ni do 4 mesicu za rozumnou cenu ji beru tmavou nejlepe!!!Prodala jsem varanka a jeste mi zustala na prodej zelvicka zelenava za 1500Kc kdyby nahodou mel nekdo zajem.CITES mam :)

Jo vousatky jsou parádní zvířátka, dají se krásně ochočit, na poslední burze v ostravě jsem taky viděl krásnou kobru. Bylo to úžasné. Krásné miminko uplně prťavé a vypadalo to na brejlovce nebo tak něco v albinu. Wau:)) I přes to že nejsem odborník na jedáky a nehodlám si je pořizovat ( teda ne ty silně toxické ) tak u ní bych vyjimku udělal:)). Jsou zkrátka zvířátka ze kterých je těžko oči sundat. Myslím že to má tak většina z nás:-)