Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Genetika - hroznýš královský

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat ,jak se budou jmenovat a jak asi budou vypadat mimina při spáření b.c.stoprocentní heteroalbíno sharp-samec s b.c.salmon-samice a jestli to není nějaký mršení línie.Děkuji za každou odpověd
Změna předmětu, původně: kancyk, proč nenazvat vlákno nějak smysluplně, že? (krokodýl)

Podle mě je to zbytečné rozpouštění albino genu. Ale pokud už do toho půjdete, tak je to přesně tak, jak psal Filip bude se jednat o 50% possible hetero albino a statisticky polovina mláďat bude zbarvena hypo (salmon), tedy v podstatě půjde o 50% pos. hetero sun glow. Ty salmoni by šli pak spojit s albinem nebo s hetero Sun Glow (ale určitě ze 100%, aby byla nějaká šance zjistit, kteří z těch possiblů jsou opravdu hetero a kteří jen obyč salmoni).

Ajestli se mužu ještě optat,Ty 50%hetera bud ty a nebo ty druhý od sebe asi dle vzhledu nepoznám co?Jo a za ty odpovědi vám děkuji/filipe a krokodýle/ Aještě jestli mužu filipe když jsi to nakousl tak co by bylo ze spojení salmon- albín.Děkuji mooooc

Rozeznáš od sebe akorát salmony a obyčky ... Ovšem které zvíře nese gen albino,to poznáš jen při dalším páření toho zvířete .. JInak ze spojení salmon x albino = vypadne cca půlka DH sunglow (salmon 100%het. albino) a druhá půlka opět obyčky het.albino ... :-)