Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korálovka kalifornská - krmení

Ahoj chci se zeptat moje korálovka kalifornská už se asi 30 minut snaží do sebe narvat holátko a myslím že se jí to nedaří a má v tlamě zatím jenom hlavičku holátka. Má asi 25cm jsou jí 4 měsíce a mám jí týden. Co sní mám dělat? Mám jí nechat holátko dožrat?

Mám podobně starou hadici cca 110cm, sežere tak jednou za 2-3 týdny 3-4 dospělé myší, jak má náladu. Je pravdou, že přes zimu - tedy cca od konce listopadu do začátku března nežrala, má klidový zimní režim...
Půl roku nežraní mi na tento druh hada přijde trochu dlouhá doba. Nežravost může být způsobená vnitřními parazity - jít k vetovi a koupit entizol..., nechat prohlédnout, zda nemá nějakou překážku ve střevech aj.
Ale určitě se najde někdo, kdo je v tom kovanější než já a poradí