Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vaše nezdary

Všude čtu jaké jsou úspěchy jak se daří,ale na druhou stranu vím že i neúspěchy jsou zkušenosti. Třeba já rozhodl jsem se že své užovce červené obměním terárium a udělám 3D pozadí nakoupil jsem si polystyrén a dal se do díla vše v pořádku poliš držel udělal jsem si pozadí a dnou s jezírkem super vše sem přetřel flexi lepidlem na kachličky nezávadným samozřejmě.A objednal jsem si akrylátovou barvu jak sem se dočetl že je nezávadná dokonce jsem koupil českého výrobce se všemi atestacemi do pitné vody a potravin. Jak vše zaschlo tak jsem to chtěl natřít a v to byla to chyba barva bohužel po styku s polystyrénem zareagoval a celí poliš rozleptala a z krásného 3D pozadí zbylo jen torzo z lepidla na kachle které se ihned po manipulaci rozpadlo.Tudíž týdenní práce byla pryč během čtvrt hodiny. Tak se pochlubte vy ať se stoho může někdo poučit na konec o co de.

Dostala jsem od kámoše box s pletivem ve víku. Nedošlo mi, že je plastové. Z 1200 tartarů jich podle ulovených kusů cca 500 zdrhlo. V baráku už je kosa a i tak ty potvory pořád potkávám 3-[ Na těch zbylých pár kusů se jako nejlepší lovec ukázalo kotě, čivavě vždycky zdrhnou :-/

To jsem taky udělala (tedy jen o patro), ale ono si myslíš, že si to nechal dole, pak vybalíš přebranou přepravku a vida, švábík :-D Nebyla to taková hrůza. Hodně zabralo rozmístit misky se žrádlem, kdy se mohly dostat tam, ale už ne ven a když se přestěhovala zvířata, tak vyplynovat. Naštěstí zdrhli mrňousové. Sranda by asi byla s reprodukujícími se dospělci ::)

Neřešil bych, to chcípnou :

Nejhorší průšvih? Za ty roky mě asi nejvíc naštvala moje blbost - nechci už žádné terárko se zvedacími dvířkz v předu. Má drahá tímto dekapitovala (téměř) H. viridiflavus. Prostě se jí lekla a zavřela to...

tak co, už švábíci popadali :-)? Ono je hodně otázka, jestli si doma hmyz může najít vhodné podmínky k životu. Mně jednou při přesypávání utekl dvojsvrňák, to bylo ještě u rodičů- dostal se do kotelny, dospěl a zrovna to byl nějaký LP cvrček, ječel tam několik týdnů v termoizolaci, rozléhalo se to po celé kotelně. Přežil i vystříkání biolitem. Otec z něj byl na prášky, to bylo nadávek :-D