Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama vousatá zavírá jedno oko

Ahojky, mám tří měsíční agamu vousatou a vždy, když ji vyndám ven, tak sem tam zavře jedno oko. Nevíte čím to může být způsobeno? A ještě jedna otázka: Žerou starší agamy stejně nebo více jak mladé agamy? Děkuji.
Změna předmětu, původně: AGAMA VOUSATÁ ZAVÍRÁ JEDNO OKO (MadMike)

Tak hele ted jsem byl ve zveraku a tam měly dvě agamy a na jednu jsem se díval a ta taky měla jedno oko po me prohlýdce už je přivřené tak se domnívám že to může být tim že jim malo měnily vodu která určitě v tak teplem terarku se rychle vypaří.

prostě vyschla,tak jestly sis ji zrovna koupil tak ji davej hlavně to nejlepší jako jsou cvčci neusta voda http://petdiscont.cz/index.php?p=eshop_productinfo &id=2361 a tu teplotu tak aby nebyla moc velka nebo ji střídej j