Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem křížení zvířat

Měl bych dotaz ohledně křížení zvířat obecně. Vím že jde křížit třeba kůň s oselm, nebo lev s tygrem, ale dá se nějak obecně poznat, který druhy jsou ještě kompatibilní a který už ne? Co třeba ptáci , jeden druh s jiným. A ryby - kapr s nějakou jinou rybou? Nebo vypěstovat si hlídacího mazlíčka skřížením kočky s rysem, ale to už je asi přehnaný.

Vy mě bavíte :-D:-D
1. Nechtěl jsem se chlubit to skutečně nemám zapotřebí;-)
2. To , že je toto vlákno 6 let staré jsem si nevšiml , za to se omlouvám.
3. I když je staré , třeba se najde někdo kdo má nové poznatky atd.
4. Komentáře Vašeho tipu nechápu... pro Vás to je ztráta času a mě to taky nic užitečného nepřinese , tak se nad sebou do budoucna zamyslete ;-)
5. Pokud má někdo nějaké cenné informace o mezidruhovém křížení kočkovitých šelem , tak za ně budu vděčný.
Přeji zbytek krásného dne :-)

No nemyslím si , že mezidruhové křížení je taková sranda :)
A ani jsem toho nikde moc nenašel. Pokud by jste o něčem věděl sem s tím.
Křížení Servala , kočky Bengálské mám nastudované. Ještě je známý kříženec kočky Slaništní , ale o tom moc info není.
A nic dalšího jsem bohužel nenašel.:-)