Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rhacophorus leucomystax jako krmení

Zdravím,
chci se zeptat zda je možné krmit Ahaetulla prasina touto žabkou. Ne stále, mám pro ně přichystané 3 skupinky H. frenatus, ale chtěl bych zkusit taky nějakou změnu, ikdyž asi nejmilejší změna by byli holátka :-). Pokud by je mohli žrát, chtěl bych se zeptat, jak je to s odchovem pulců? Tzn. potrava, zda dochází ke kanibalismu a je třeba je chovat odděleně, teploty atd. Díky moc
EDIT: Ještě jedna věc, budou stačit 3 skupinky 1,4-5 H. frenatus pro uživení 5 Ahaetull?

zkoušel a nedělej to ;-) Zrovna drápatky (Xenopus) jsou pro většinu plazů z jiných částí planety jedovaté jak sviňa a navíc pouští dost obranného slizu. Oni hadi je sice většinou hrozně rádi sloví, ale pak je buď vyplivnou a mají problém se slizem, co jim ulpěl v tlamce, takže pak často odmítají už i žáby, které jim předtím vyhovovaly. Nebo je sežerou a exnou. Třeba s drápatečkama rodu Himenochirus tyhle problémy nikdy nebyly, ty zřejmě jedovaté moc nebudou.

Joo, co se týče těch akvar. rybiček, pokud se požívají na zkrm, tak to chce brát rybky z nějakého seriózního zdroje a rozhodně ne z zverexů, hobbymarketů atd. Páč levné rybky z těchto zdrojů (většinou pocházející z asijských pěstíren) jsou obvykle nadopované chemikáliemi, které jsou pro hady vysoce jedovaté (dost mi jich po nakrmení těMITO RYBKAMI ZKÁPLO). tAKŽE RYBKY KUPOVAT NEJLÉPE OD NĚJAKÉHO AKVARISTY A poptat se, jestli nebyly něčím přeléčené atd...