Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem korálovky nežerou

Dobrý den.Koupil jsem si pár asi 4letých korálovek kalifornských.Mám je asi 2 měsíce.Žrali mě asi po10 dnech každá dospělou myš.krmil jsem asi 3x,ale od polovic října si ani jedna nechce vzít,zkoušel jsem i skákavky a zavřít je s nima do menšího prostoru,ale nic.Ještě si myslím jestli na ně nejde zimní odpočinek a tak nevím jestli je mám dát na měsíc k ledu zazimovat a nebo mám ještě zkusit vyčkat a dál se pokusit je nakrmit.Děkuji za odpovědi

Zdravím,
je to již delší dobu, co jsem psala o nežrání korálovky, absolvovala jsem s ní mezitím veterinární návštěvy - dostávala atb, snad nějaký zánět pachových žlázek s krvavou sekrecí, ale spíš mi přišlo, že se ta krev objevila až po tom, co se jí doktorka snažila nasondovat, nakonec dostala nějaké vit. B, s tím, že mám jít k veterináři tomu a tomu, specialistovi na plazy. Tak jsem tedy šla, ten mi ovšem řekl, že je to u hadů zcela normální, že nežerou, že má hroznýšovce kubánského a ten žere jednou za rok, apod., dokonce se mě zeptal, cože za korálovku to mám:-( Nakonec jí přece jen podal entizol, had dřív lezl, nyní už jen leží. Hadík má cca 80cm a 105 gramů. Nevím, zda se mám pokusit o umělé nakrmení, nebo vyčkat. Jeden vet doporučil snížit teplotu, druhý zvýšit...chjo.Přiznám, že nemám zkušenosti s umělým krmením a netuším, tedy tuším, teoreticky vím, jak na to,ale prakticky? Abych hadovi ještě nějak neublížila.
Za radu, připomínku, nakopnutí... předem děkuju
D.