Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potkánci

Poradí mi prosím někdo, kdo vykupuje mladé potkánky? Mám 8 - 10 týdenní mláďata fuzz a dumbo potkánků, ale nenašla jsem nikoho, kdo by je za rozumnou cenu odkoupil. Jsou zdraví, umazlení, byla bych ráda, kdyby se dostali do dobrých rukou, ne přímo na zkrmení. Děkuji za pomoc! V. Štefánková, vstefankova@yahoo.com

Dobrý den, to může být problém - zejména, když chcete udat větší množství potkanů. Ten, kdo si chce takové zvíře pořídit jako domácího mazlíka, pravděpodobně zajde do nejbližšího zverimexu nebo na burzu. Větší množství si zřejmě pořídí jedině terarista za účelem zkrmení - i kdyby tvrdil něco jiného;-)