Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárium

zdravím chci se zeptat jestli by mohli být párek agam vosatých v terárku 110,45,65cm (d,š,v)i v dospělosti?? děkuju předem.

mohl, vetsi by neuskodilo, ale pokud se dobre vyuzije prostor (plosinky, nejaka vetev na lozeni - vyuzit tu vysku) tak to bude OK. Par neni moc vhodny, radej vic samic a jeden samec, nejlip (muj osobni nazor, nenutim) pohromade klidne vic samic a samce jinde - v extra terariu...

Já jsem choval agamy vousaté v terariu o velikosti 170 x 70 x 60 cm (d,š,v) v počtu 6 ks - nejprve jsem si mysle, že v poměru 2,4 ale pak se situace obrátila a bylo z toho 4,2 :-D...ale i tak, terarium by jim bylo postupem času poměrně malé, agamy nebyly ještě ani roční a už se u nich začaly projevovat teritoriální chování.., takže se naháněly a kousaly.... a to v terariu měly dostatek úkrytů..uvádím to jen jako příklad, jak velké terarium použít..