Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama světlo a prodejce

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda někdo nemá kontakt na pana Kulhánka z výstavy v Ládví stůl 25.,26.Koupila jsem si u toho pána s pani agamu vousatou a tak nejak jsem se zapomela zeptat, jak je stará a jak dlouho se má svítit tím UVB světlem. Díky moc Klára Holbíková z Ústí nad Labem, kdyby mi někdo dal jakoukoliv informaci tak budu moc ráda. Můj mail je fifa.klara@seznam.cz. Děkuji...

dal bych tam ten Lucky Reptile kompakt, trubici max. delku co tam vleze = tady by mohla jit 90cm 30W - a klidne nejakou slusne svitivou "plnospektralni" - bez UV. Ad. teplo - se uvidi az se to zapne, prijde mi tech 80W moc, ale zalezi na okoli, vetrani, samotnem terariu (OSB - lamino izoluje mnohem vic nez celosklenene terarka). Je potreba dosahnout nejaky ten gradient treba od 26 do 33°C, s moznosti lokalniho vyhrevu na vic (pod zarovkou muze byt klidne 40-45°C)

Dobrý. Já tu byla před týdnem s nemocnou agamkou. Měl absces. V pondělí mu ho vyřízla paní veterinářka. Dostal kapaky, něco proti bolesti. Má dva stehy- místo mažu bactrobanem jednou denně. Ve středu jsme přišli na kontrolu- to měl spapané dva cvrčky a trošku mrkvičky s nutri mixem - papal sám a jak mu chutnalo :-):)) .Dostal zas kapák a zase něco na tu bolest. V pátek na kontrole už byl úplně čiloučký, protože s jídlem jsme neměli problémy. Dostal zas kapák , na bolest nic a na kontrolu už nemusíme - za měsíc jen vytáhnout stehy. Jinak mu dáváme jednou denně 0,1 ml kalcia. Lítá po akvárku. Vytáhla jsem mu větvičky až si něco neudělá se stehy.