Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Veleještěrky Gallotia stehlini

Dobrý den, prosím nemáte někdo informace o tomhle druhu veleještěrky? Hledám hledám a nikde nic není... Zajímalo by mě cokoli například potrava, terárium a jeho vybavení, schopnost ochočení, chování jednotivě či skupina, pořizovací cena atd. Mnohokrát děkuji.

Zdravím. Mladé nemám ještě žádné, ale pokud mi dobře dopadne letošní sezona, něco by být mohlo. Výsledky z minulých let však jsem příliš dobré neměl. Ale mám ověřený chovný pár, dále samotnou adult samici, a subadultního samečka; a konktakty na několik dalších chovatelů.