Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dva samci agamy vousaté

Prosím o radu.Mám dva samce agamy vousaté asi půl roční.Toho druhého jsem kupoval od chovatele jako samici, bohužel se ukázalo, že je to také samec.Zatím se snášejí dobře,ale slyšel jsem , že dva samci spolu v dospělosti být nemůžou.Mám druhého samce dát pryč, nebo je možné aby spolu zůstali? Dík za odpovědi

tak ciste dle vsude znamych veci by se meli 2 samci prat, ALE neni to zase az tak jednoznacne. Je to strasne individualni vec, muzou mit velmi rozdilnou povahu. Pokud budou mit dost prostoru a nebudou tam mit zadnou samici tak se napadat nemusi. Nebo taky jo...

(tak nejak empiricky odsledovano ze pokud jsou spolu bez samice, tak muzou byt v klidu - ale ruku do ohne za to urcite nedam)