Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá

Dobrý den rád bych se zeptal jestli je velký problém že by bylo terarium s Agamou přímo na zemi, bohužel ho nemám kde jinde umístit :(. A dále jestli nevadí že nebude mít příme sluneční svícení, ale bude mít dostatek umělého světla s UVA a UVB předem děkuji
Změna předmětu, původně: Agama Vousatá (MadMike)
druhové je s malym (MadMike)

no, nevim jak do nej polezes kdyz bude na zemi...?

Pohoda :-), mam tak sice jen hady, ale jde to bez problémů (ty až u stropu jsou na údržbu horší), ovšem terko musí být přiměřeně vysoké k plánované hloubce, jinak by mohl být problém. Ale to jsem původně psát ani nechtěl. Terka na zemi mám na 5cm polystyrenu a v tvém případě bych pod část terka dal topení, nebo dovnitř kvalitní topnej kámen. Další předpoklad je, že k terku nebude mít přístup pes/kočka/či jiný domácí mazlíček, mohl by agamy nepříjemně stresovat. Vše ostatní už tu bylo popsáno mnohokrát - vpravo nahoře je pole s názvem hledat a název jeho funkci značně vystihuje ;-)