Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmení/svlek

Zdravím, chtěl bych se zeptat na trošku banální otázku může se normálně krmit had, když je zakalen před svlekem nebo ne??? chystám se krmit hady a nějak mi takhle věc zamotala hlavu až jsem dospěl k názoru, že se radši zeptám a budu za debila :-)
díky

ja bych se chtel zminit o jednom pripadu ,ry se mi stal se samickou asi 2 roky starou corallus caninus.po odezneni zakaleni jsem ji nakrmil a kdyz se svlekala nemohla narolovany prstinek svlecene kuze prevleci pres misto kde byl v zaludku potkan.musel jsem ji ten krouzek roztrihnout a pak uz se normalne svlekla.mozna,ze se tohle muze stat i u jinych druhu hadu.cau