Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárko

Dobrý den

můj dotaz je tento: co vše musí mít dobré terárko pro vousatku.
asi jste to tu probírali několikrát ale jaksi jsem nenašel to správné vlákno , kde by bylo vše napsané,
určitě bych se chtěl zeptat jestli tam můžou být živé rostliny, viděl jsem hodně tererií na fotkách a tam byly břečtany a ty pokud vím jsou jedovatý, pak jsem viděl terárka z byzénky což se mi líbilo a u nich vodní rostliny ale opravdu nevím zda to byly umělé a nebo živé
Prostě a jednoduše chtěl bych bohušovi(vousatce) udělat krásný terárko
Předem děkuji za odpovědi

Tak ohledně teraria a chovu agamy vousaté je toho tady na teraporadně opravdu mnoho a na internetu ještě víc, jen se prostě člověku musí chtít hledat!!!
Třeba tady - pro chovatele agam vousatých asi nejlepší stránka do začátku

Ohledně krmení zde

Ohledně osvětlení zde

Ještě tady

Není špatné ani toto

Ještě jedna dobrá stránka tady

Chce to doopravdy jen hledat a nečekat, že ti každý bude základní informace podsouvat až pod nos!!!

Jinak rostliny ji do teraria nedávej - stejně ti je sežere!!