Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čištění pozadí

Je zde mnoho nápadů a postupů, jak vytvořit pozadí do terárka, ale mně by zajímalo, jak je to potom s čištěním, když se na to náš mazlíček vykálí, třeba ukryt bo něcotakového je možné vyndat, opláchnout či jiank vyčistit, ale nevím, co dělat při čištění pozadí, které je napevne v terárku.
Díky za odpovědi

zajimave, ja kdyz to cistím kartáčkem tak to akorád rozmažu(suche se navlhci) a nejde to sundat stejně. jak to kvalitně, jednoduše vyčistit nevím. ja na ty rovne plochy kde se zviřata vypraznuji nasypu substrat a pak to seberu i s tim substratem, substrat vyhodim a dam novy. a tim jsem problem cištění u sebe obešel.
nejlepsi by bylo kdyby slo otevrit dvirka u vsech terarek, zver se zajde vyprazdnit aniž by si vzajemne ublizila. a šup zpět. podobně jako se venčí pes.