Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akvarium-terarium

Dobrý den,prosím o radu. Mám akvarium o rozměrech 115x55x55 a chtěl bych ho využít pro gekončíky. Chtěl bych se zeptat,jestli to bude vyhovovat kvuli větráni-pouze vrchní nebo zřídit nějaký větráček. Děkuji za radu popř. nějaký nápad.

Není třeba převalovat, stačí odříznout jeden bok, očistit a pak už z toho udělat klasiku terárium - sokl, větrání, dvířka, horní rantlík a na stropě zase větrání. Otázka jednoho dvou dnů a cca dvou tří stovek v případě použití původního skla (jen za lepidlo, nějaký proužek skla, pletivo, pásek děrovaného plechu, kolejničky nebo panty a magnet...) a aspoň to bude dobře větrat a bude se do toho dobře lézt.

Gekončíky nemám, ale mám dojem, že jsem tu na TP i četl, že to, že je to akvárko, tolik nevadí, že stačí udělat nějakej síťovanej poklop na to...ideální to nebude, ale "slušně fungovat" v tom snad taky můžou, ne?