Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem doporučení pro python regius

za chvíli mám narozky a tak jsem řekl tatovi že bych chtel krajtu kralovskou ale nemam s ni zadne zkusenosti jak velke ma byt terarko atp.mam male zkusenosti z epicrates cenchria maurus ale mam pocit ze se to s regiuskou neda srovnavat.a proto bych chtel slyset vas nazor jak o ni pecovat a v cem ji chovat atp. ta posledni veta je myslena k te krajte

No nechcel som zakladať nové vlákno, tak to hodím sem.
Chcel by som sa opýtať, terárium akých rozmerov bude stačiť pre cca mesačné mláďa. Je mi jasné, že pre dospelého je to cca 100-80 x 50-40 x 50-40, ale pre mláďa netuším. Mám doma aj knihu od Abeceda teraristy, ale nenašiel som tam rozmery terárka.
Ďakujem