Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmeni

prosimvas jakto ze me moje pet mesicu stara uzovka nezere ziva holatka dycky ho musim usmrtit nebo zmarazeny :-(...nevite jak to udelat ?..aby sezrala zive holatko holatko sem zive i narizl a proste ne az bylo mrtvy tak si ho vzala

zive holatko nenařezávej, proboha :!::!: jinak pokud je had naučený na mrtvé, tak se asi živého kroutícího se bojí, to je celkem normální. Tak mu prostě dávej mrtvé. Časem až vyroste, tak většinou začne sám lovit, nebo mu můžeš pro začátek dát omráčenou myš, ale pokud had bere mrtvé tak je to spíše výhoda.

Nechci zakládat nové vlákno a toto jsem našla jako první, které se věnuje krmení živou potravou.
Možná by někoho z Vás mohlo zajímat nové diskuzní fórum, které vzniká právě k tomuto tématu. Mělo by sdružovat všechny, kdo chovají zvířata jako krmivo pro jiná zvířata, ať už pro hady, ještěry, dravé ptáky, fretky nebo pro cokoli jiného, kteří se asi jinde v diskuzích moc nepotkají. Pokud víte o někom dalším, koho by mohlo zajímat, prosím, předejte jim info.

zivakrmiva.xforum.cz