Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmeni

prosimvas jakto ze me moje pet mesicu stara uzovka nezere ziva holatka dycky ho musim usmrtit nebo zmarazeny :-(...nevite jak to udelat ?..aby sezrala zive holatko holatko sem zive i narizl a proste ne az bylo mrtvy tak si ho vzala

Nechci zakládat nové vlákno a toto jsem našla jako první, které se věnuje krmení živou potravou.
Možná by někoho z Vás mohlo zajímat nové diskuzní fórum, které vzniká právě k tomuto tématu. Mělo by sdružovat všechny, kdo chovají zvířata jako krmivo pro jiná zvířata, ať už pro hady, ještěry, dravé ptáky, fretky nebo pro cokoli jiného, kteří se asi jinde v diskuzích moc nepotkají. Pokud víte o někom dalším, koho by mohlo zajímat, prosím, předejte jim info.

zivakrmiva.xforum.cz