Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem probuzení ze zimování, zvykačka

DObrý den,
chtěl bych se Vás zeptat, ohledně agamy vousaté, mám samičku, asi rok a půl starou, a před měsícem a půl jsem jí dával zimovat, ale nevim, jak jí mám zase z toho zimování dostat. Jestli jen stačí že zvýším teplotu v terárium nebo jí dát koupel nebo rozkrmit?
Ještě mám jeden dotaz, pořídil jsem si samičku ještě jednu, a ta je asi 4 měsíce stará a chtěl bych je dát k sobě, ale bojím se že ta starší jí sežere, jak je mám dát k sobě, aby si na sebe zvykli?
Předem děkuji za odpovědi

Druhou muzete pridat k dospele az bude +/- podobne velka, 4 mesice je malo - to by ji velka nejspis bez okolku sezrala (otazka spis jak je velka, kolik v tech 4 mesicich meri...). My ted mame jednu cca. pulrocni, uz kolem 40cm - ale pokus dat ji k holkam do babince skoncil prozatim neuspechem, ma z nich panicky strach. Ad. zimovani - proste postupne prejit na normalni rezim, pri spravne teplote a osvetleni zacne mit za par dni sama zajem o potravu.