Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spínací hodiny

Zdravím, mám dotaz ohledně časového spínače do zásuvky. Koupil jsem jeden od nejmenované firmy zapojil jsem ho do zásuvky a na něj jsem napojil prodlužku ve které mám zapojené UVB 16W a UVA žárovku 75W. Spínají v pohodě, ale místo dvou spotřebičů se vypne jenom UVA a UVB svítí normálně dál. Nevíte co s tím? Předem díky

chcem si kupit regiusku a potrebujem poradit. cHodim do prace aj v noci a chcem vediet si da da nieco take kupit co by mi vyplo svetlo ked by som bol na nocnej aby lampa nesvietila celu noc. Naprikald ze by som si nastavil nejaky cas napr. 20:00 a vteby mi vyplo svetlo. a rano ked by som prisiel domov tak by som ho znovu zapol a vecer by sa znovu vyplo .. please poradte , ma niekot s niecim podobnym skusenost