Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Re:dotaz

Ahoj,jsem začátečnice.Zřejmě jsem něco zaspala.Můj agámek zřejmě usnul,ale já mu nechávala svítit atd?Vadí to moc?Jak dlouho tak zazimuje,je to individuální?A jakou musí mít na ten spánek teplotu v terárku?Děkuji moc

jestli se nepletu, tak předchozí vlákno Melda zamčel kvůli názvu... (carlos)

Můžu se zeptat, jaký druh agamy máš, že ho chceš zimovat? To si jako pořídíš zvíře a potom teprve zjišťuješ základní informace o chovu? V názvu dotazu by mělo být jasné na co se ptáš.. Ostatním se omlouvám, že se tak často angažuju i když ještěry nechovám - jen mě pokaždé vytočí ta neúcta k životu a lidská hloupost typu "měla jsem barbie a teď jsem si koupila agamu". Chápu, že za to často můžou po zisku lační prodavači ve zverimixech, kde řeknou - "žere co cvrčky a přes den svítíme žárovkou". Ale to neomlouvá majitele živých tvorů v jejich nevzdělanosti. Nastuduji podmínky chovu, popřemýšlím o tom, zda jsem schopen vše zajistit a teprve poté snad uvažuji o koupi, ne?

To KARYHA: Tak teď nevím, jestli si děláš srandu - ty napíšeš, že sis info o chovu agamy vousaté přečetla a pak položíš tento dotaz!!!!!!

Jestli sis přečetla info, tak určitě víš, že agama vousatá žije pouštích a polopoučtích Austrálie a agama kočinčinská žije v Indii, Thajsku ve vodním prostředí!!!!! Takže už z toho vyplývá, že není možné je určitě chovat spolu!!!!!
Takže pro menší porozumění:

Info o chovu agamy vousaté tady

Info o chovu agamy kočinčinské třeba tady