Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Re:dotaz

Ahoj,jsem začátečnice.Zřejmě jsem něco zaspala.Můj agámek zřejmě usnul,ale já mu nechávala svítit atd?Vadí to moc?Jak dlouho tak zazimuje,je to individuální?A jakou musí mít na ten spánek teplotu v terárku?Děkuji moc

jestli se nepletu, tak předchozí vlákno Melda zamčel kvůli názvu... (carlos)

To KARYHA: Tak teď nevím, jestli si děláš srandu - ty napíšeš, že sis info o chovu agamy vousaté přečetla a pak položíš tento dotaz!!!!!!

Jestli sis přečetla info, tak určitě víš, že agama vousatá žije pouštích a polopoučtích Austrálie a agama kočinčinská žije v Indii, Thajsku ve vodním prostředí!!!!! Takže už z toho vyplývá, že není možné je určitě chovat spolu!!!!!
Takže pro menší porozumění:

Info o chovu agamy vousaté tady

Info o chovu agamy kočinčinské třeba tady