Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mláďata

Dobrý den,
syn dostal terárium a spolu s ním přes mé protesty dvě mláďata užovky červené (byla jsem pro jednoho jedince)prostudovala jsem, naštěstí je toho o Guttatach všude dost,ale jednu věc jsem nenašla nikde. Asi ve třech publikacích píší, že se mláďatům stává, že jakýmsi snad omylem ( jestli jsem dobře pochopila ) se mohou při krmení pustit i do sebe - spletou se. Nikde jsem se ale už nedočetla, co v takovém případě dělat. všude jen píší, že se to může stát. Co udělat, abych hadům případně ještě neublížila? Při krmení nikdy nejsou bez dozoru a čekáme,až dožerou úplně vše. Ještě jsem se chtěla zeptat, zda je tento problém opravdu jen u mláďat a jak je to s dospělými užovkami v jednom teráriu? Zase jsem si přečetla teorie, ale zajímala by mne skutečná praxe. Předem moc děkuji za odpovědi.

Všem moc a moc díky za rady, které určitě všechny vstřebám a využiji. O tomhle nikde zkrátka nepíší, škoda, když napíší A mohli by přidat také B :-) ALE NAŠTĚSTÍ TERAPORADNA vyřešila už nejeden můj problém :o)
takže ještě jednou díky, tvořím terárko tak potom pošlu nějaké fotky ke kritice či radám, co ještě doladit.
Moc a moc díky a přeji krásný víkend