Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problémy s krajtou královskou

ahoj,koupil jsem si na tera burze mladou krajtu královskou prodával mi ji jeden polský prodejce,který mi doslova vyškubl peníze z ruky podal krabičku z krajtou a poslal mě pryč,že má další zákazníky.Vím že jsem se na ni měl podívat,ale rozčílený jsem odešel a to byla ta chyba.Doma jsem zjistil že krajta má za hlavou nějakou bouli tak jsem ji vzal k veterináři ten mi řekl že se ji to tam udělalo nasledkem podávání nějakých léku tak ji to musel vyoperovat.Další je že má problémy se svlíkaním kůže se nesvleče v celku,ale po trhancích a zbytek zůstane na těle.V teráriu jsem trochu zvýšil vlhkost ale pomohlo to málo. Tak bych potřeboval pomoct jestli někdo neznáte nějaké vitamíny popřípadě rady. Jo a taky mužu doložit fotky.Předem díky

Nevím kam bych toto info zařadila, tak píši zde. Je to spíš jen taková informace. Máme doma P. regius, protože jsme s manželem celý den pryč máme u každé žárovky spínač. S jedním mládětem jsem měli problém že nám nechtělo žrát 5 týdnů. Zkoušeli jsme všechno možné, ale nic. Jednou jsem si všimla, že se žárovka vypne ve 4 a pak zase zapne v 6 hodin večer. teď přes zimu je brzo tma, tak měl had najednou už tmu a pak zase světlo. Po úpravě času na spínači je vše zase v pořádku. Je to naše zkušenost a možná má někdo podobný problém.