Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat vhodnou mřížku na větrání terárií

Rád bych se zeptal, kde koupit něco vhodného na větrání v terárkách? Potřebuji větrání 15x150cm(přichycovat to budu šrouby k OSB a celé zasilikonuju. Nemáte někdo nějaký tip, kde v Praze sehnat? Byl jsem například v Hornbachu, ale bohužel jsem tam nic vhodného nenašel a ani místní prodavači mi při specifikaci požadavku nedokázali poradit. Rád bych se do toho vyrhnul ještě dnes, ale nevím, kde koupit.. poradí někdo? Konkrétní adresy neurazí :)

ja som pouzil sietku z vyradeneho vzduchoveho filtru na nakladne auta, a po vykuchani a malej uprave som z toho spravil aj klietku na slnenie

[http://i01.i.aliimg.com/photo/v3/243169529/16546_9 9306_NISSAN_Air_Filter.jpg ]

mam ich viac, najvetsi je rozmer priemer cca 35cm a vyska 50 mozno 55 cm

material je pozink, vyrabaju sa aj z dierovaneho plechu
[C44.jpg]

Mám k prodeji nerezovou mřížku s nejjemnějšími oky, kterými neproleze ani octomilka :-)

Mřížka je z kvalitního nerezu s oky 0, 5mm. Prodám po kusech 25x40cm nebo po dohodě i jiný rozměr. Mřížka je z rovného plechu a tak ji i zašlu, takže neni třeba ji nijak rovnat a snadno se s ní pracuje.

Cena za 25x40cm je 390kč

kontakt: stepan.ciganek@seznam.cz