Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Inkubátory

Zdravím Vás,

obracím se na Vás s dotazem zdalipak znáte nějaké firmy, případně soukromníky kteří se zabývají výrobou inkubátorů nejlépe v moravskoslezském kraji. Trochu nastal probém když jsem kontaktoval už druhou firmu která inkubátory vyrábí. Inkubátor by mi byli schopni vyrobit do 5 dnů, nebo by jej měli i skladem ale musím si sám pro něj osobně dojet...:-( Měli nemalé problémy s přepravní firmou a poštou protože inkubátory se k budoucím majitelům dostávaly často poškozené, popraskané nebo úplně zničené přepravou. Takže možnost zaslání je vyloučena...

Takže budu vděčný za každou indícii, radu či přímo odkaz nebo kontakt který bi mi mohl tento problém pomoci vyřešit.

Pro upřesnění sháním inkubátor:

"Vlhký typ" přiměřené velikosti aby se do něj vlezly min.2-3 snůšky agam vousatých.

Děkuji za Vaše odpovědi.

Milan:puff:

Mě se u guttek nejvíc osvědčilo dát vejce do krabičky s navlhčeným perlitem, zavřít a s trčit do terárká. Vždy 100% líhnivost, inkubace se sice trochu prodlouží ale mláďata byla o to větší a vitálnější. Praktikuji to tak u všech korálovek a užovek (včetně O.porhyracea coxi)a bez problémů :)