Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jednoho, nebo dva legouše?

Dobrý den,
mám leguánka....mám ho rok... je mu přibližně rok a půl. Hlavně teda myslím, že je to samička, je drobnější a i veškeré ,,znaky,, má spíše jako samička...
Ale chci se zeptat... když ji chci vyndat z tera, tak šílí a skáče..když jí vezmu do ruky, tak se uklidní. Venku si spokojeně leze i vydrží u mě volně..ale chci se zeptat, kdybych si chtěla pořídit ještě jednoho...jak těžké je pak ochočovat toho druhého? Nemáte někdo zkušenosti? Nebo aby mi tahle současná ještě víc ,,nemagořila,, ???
Děkuju za rady...

Ako sa budu spravat,to neodhadne nikto.Treba si len priratat naročnost na väčši priestor,stravu energie.Bude treba 2 vyhrevne miesta a o ten lepši flek sa budu denno denne natahovat.Niektore leguany su kludne,ine neznašanlive...Moji su flegmatici-zatial...

Mám poměrně dobrý tera... má 2m na výšku, 2,5 na šířku a skoro metr na dloubku (95cm) v levé půlce má dvě výhřevný místa..u země a v patře...a pravou půlku má ,,chladnější,, ... Ale právě se bojím, aby se mi nenapadali.... Protože na další tera podobných rozměrl už v bytě nemám místo...

Hele,mám dva legouše,samce a poněkud velikostně nesourodé,navíc je ten menší mrzáček,takže jsou zvlášť(každý má své terko) a po dobu páření se nesmějí potkat navolno.Rozvaž to dobře,možná je budeš muset oddělovat aspoň po dobu páření(pokud budou oba dva samci a někdy i samice jsou nesnášenlivé).