Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jednoho, nebo dva legouše?

Dobrý den,
mám leguánka....mám ho rok... je mu přibližně rok a půl. Hlavně teda myslím, že je to samička, je drobnější a i veškeré ,,znaky,, má spíše jako samička...
Ale chci se zeptat... když ji chci vyndat z tera, tak šílí a skáče..když jí vezmu do ruky, tak se uklidní. Venku si spokojeně leze i vydrží u mě volně..ale chci se zeptat, kdybych si chtěla pořídit ještě jednoho...jak těžké je pak ochočovat toho druhého? Nemáte někdo zkušenosti? Nebo aby mi tahle současná ještě víc ,,nemagořila,, ???
Děkuju za rady...

Hele,mám dva legouše,samce a poněkud velikostně nesourodé,navíc je ten menší mrzáček,takže jsou zvlášť(každý má své terko) a po dobu páření se nesmějí potkat navolno.Rozvaž to dobře,možná je budeš muset oddělovat aspoň po dobu páření(pokud budou oba dva samci a někdy i samice jsou nesnášenlivé).