Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Barevné mutace p.regius

Ráda bych si do budoucna pořídila krajtu královskou v jedné barevné mutaci.Slyšela jsem,že tito hadi jsou chováni jen v U.S.A. a že v Česku je nikde neseženete.Je to pravda?
Jaká je popř. jejich cena a nevíte,jestli je někdo u nás chová?
Díky moc za odpověďi
B.

loading...

NIKI zde maš jen pro představu ceny:We have available:
Cinnamon female €300,-
Enchi males €250,- each
Pastel male €100,- ( Picture not online ask )
Pinstripe males from €250,- each
Spider males €250,- each / Spider females €300,- each
Pastave males €600,- each
Stinger Bee male €1000,-
Super Pastel female €650,- ( Reserved )
1.1 100% Het Caramel €400,-

Jj já vím, ale je otázka sehnat tyto mutace u nás a za kolik a jet si pro ně ven a už se ta cena šroubuje. Tak to myslím. U nás NZ piebald 30tis, lemon pastel 4500, spider 6500 (myslím v Kč), nedávno někdo nabízel na i fauně orange ghost za 450e

http://www.precisionreptiles.com/content/view/73/7 7/lang,en/
champ_f1

Species: Python regius
Morph: Pastave
Sex: Male
ID: PastaveM
Hatched: 2010
Price: 550 Euro

InquireThis e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it

Teď mi došlo, jestli má zadavatelka zájem o paste a mojave nebo o pastel mojave? Já těch 500 nahodila na pastel mojave (protože tak je to napsané). Jen pastel a jen mohave je samo ta cena poloviční ;-)

trochu mě hlava nebere, proč někteří shánějí barevné mutace? jo,pro hodně lidí je to kšeft, a módní trend. Ale jak dopadli guttaty? Kde to bylo před 5lety a kde je poptávka teď...

Jako zastánce přírodních forem si neodpustím poznámku. Viděl jsem už mnoho mutantů, ale nic se nevyrovná tomu, když v noci rozhrabete rašeliník a na světlo vynesete hroznýška haitskýho, anebo když vytáhnete za teplého dne retikulátku po svleku na sluníčko. Takovejch barev. Prostě paráda :-)

Hoodně zajímavý je leucistic kříženec čehokoliv, ale jinak jsem pro přírodní formy ;-)

mne by docela zajímalo, jak je to s některýma "barevnýma" formama např. ještěrů- např. "translucent" chamíků, trnorepů atd. Jak ta zvířata vůbec fungují, když to jsou heliofilní druhy citlivé na dostatek UV. Jestliže jim chybí pigment v kůži a orgánech, tak jim je to UV musí poškozovat, ne? A bez něj to asi taky nebude uplně košer...má s tím někdo zkušensti?