Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokoj jako Terárium pro Leguána Zeleného

Potřebuji poradit s teráriem pro našeho mazlíka..Chceme pro něj vybudovat terárium s prosklenou stěnou.Velikost pokoje pro legouše je 2x4m(část pokoje)..Chci poradit hlavně ohledně izolací stěn proti vlhkosti,větrání takového terária,topení atd atd..Budu rád za každou radu i foto je vítáno...všem moc díky za pomoc i inspiraci....

ahoj.Ja mam podobne vybudovane terarko.Nieje jedno ci zijes v panelaku alebo v rodinnom dome.Zalezi na viacerich faktoroch.Ja mam v rodinnom dome v suterene.Vsetky steny,aj podlahu a strop mam oblepene s polysterenom.Zo zaciatku som mal problem aj s kurenim aj vlhkostou,kvoly velkosti teraria.Ked chces napisem podrobnejsie.Ja som to naucil podla vlastnich skusenosti.Ale pise tu vela rozumnich ludi.

Ja mam vetranie do misnosti.Terarium je v pivnici(suteren)tak mierny pach nikomu nevadi.V pivnici mam aj tak male zoo.,papagaje,kanariky,6koritnaciek a este sa najde aj neaka mis.Ja si mislym ze nepotrebujes extremni odtah.Mozno bude stacit vetranie do druhej miestnosti,kde to nevadi.Vlhkost v terarku?