Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozměry

Dobrý den rozhodl jsem se vyrobit terárium pro našeho legouše tak bych se chtěl zeptat zda rozměry výška180cm hloubka 80cm a šířka 100cm budou stačit.

Dobri den.Aku ma mieru ten leguan? Ked je este maly,tak staci. Ale moze za rok hodne rast! Mozno za dva a budete musiet nove terarko robit. Ja som to uz prezil. Mal som terko 100x100x240 a za dva roky bolo malo!Vsetko som musel od nuly. Pouvazujte nad tym.zdar

Leguán je ještě malý. Ale teď nám nezbývá než udělat toto a postupem času zvětšovat. Děkuji za odpovědi. Klidně můžete poradit nějaké typy a rady k chovu. Nebo třeba co podávate za ovoce a zeleninu.
Někde jsem četl že granule nejsou moc vhodné spíše jako doplněk že se dost často stává že jsou leguáni na nich později závislí. Myslíte že je tomu opravdu tak?
Přidávám foto. (kůra už je pryč) foto je z prosince. Byl u nás asi 2 hodiny :-)

Ano, hlavně na nic nezapomenout a prostudovat vše, jak odkazuje johny13. Především pak řádné osvětlení. Víte kolik inženýrů z IBM je potřeba k výměně žárovky?
Žádný. Ale marketingové oddělení prohlásí, že prasklá žárovka je nový trend, jehož směrem se bude vývoj ubírat. :-D
ps: legoš je pěknej:-)

Hello Reno.O krmeni tu mozes precitat strasne vela v starsich clankoch. Granule som nikdy nekrmil. Ani ti nejes len konzervy a suchare ked mas moznost kupit normalne zradlo.Je to na tebe.O zavislosti si mislym tolko ze kazdy je na nieco zavisly.Ja sa snazim,krmit co najmenej s kupovanich zelenin a ovoci.V zime je to tazsie.Ked mas moznost pestovat,tak to skus tiez.Ked mas rod.dom zo zahradou neni co riesit.Ale aj na poli rastie kvalitna zelen.Moji leguani(bohu dik)zeru vsetko co dostanu.Ovocie moc nemusia.Skor si daju zeleninu ako:rajce,papriku,cuketu,uhorky,mrkvu,zeler,atkd.A le nesmie chibat listnata zelen.

Děkuji všem za komentáře ano za dobu co ho máme (cca 2 měsíce) jsme ho krmili salátem, mrkví, petržel taky dostal občas banán, kivi nebo jabko, listy z kedlubny a musím říct že mu chutnalo. Ale nad čím se podivuji tak jsem ho ještě neviděl pít. Je pravda že koupeme a vlhčíme pravidelně že i z potravy pobere nějakou vodu. Myslíte že to stačí nebo že by si občas měl k misce s vodou dojít a napít se z ní?