Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozměry

Dobrý den rozhodl jsem se vyrobit terárium pro našeho legouše tak bych se chtěl zeptat zda rozměry výška180cm hloubka 80cm a šířka 100cm budou stačit.

Děkuji všem za komentáře ano za dobu co ho máme (cca 2 měsíce) jsme ho krmili salátem, mrkví, petržel taky dostal občas banán, kivi nebo jabko, listy z kedlubny a musím říct že mu chutnalo. Ale nad čím se podivuji tak jsem ho ještě neviděl pít. Je pravda že koupeme a vlhčíme pravidelně že i z potravy pobere nějakou vodu. Myslíte že to stačí nebo že by si občas měl k misce s vodou dojít a napít se z ní?