Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama Vousatá- krmivo (granule)

Ahoj lidi, chtěl bych vědět váš názor na tento druh krmiva ohledně agamy vousaté. Co si o tomhle myslíte? Je to pro ně vhodné , když se na to naučí? Tohle podávat jako hlavní krmivo a třeba jednou týdně do toho hodit cvrka s roboranem. co vy na to ? Myslíte že by se na to dala naučit? Byl bych vám vděčný za váš názor a přeji pěkný zbytek dne.

Znám lidi, kteří zastávají názor, že by se vousatky měly krmit jen granulemi a vůbec ne zophobasy, cvrčky atd. Náš samec (máme jen samce "na mazlení") granule moc nechce, ale živou potravu žere rád, díky minerálům a vitamínům, které přidáváme, i hezky roste a vypadá v pohodě. Myslím si, že krmení jen granulemi je zvlášť u mláďat ne úplně dobré. I když na druhou stranu, např. u felsum se prodávají prášková krmiva s ovocnou chutí, která se rozmíchají do vody. Obsahují vitamíny a minerály a lze krmit jen jimi. Já bych to asi nedělal, ale třeba chovatelé z Nizozemí krmí výhradně tím. Felsumy, které od nich mám, si ale na živé krmení zvykly docela dobře...