Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modré agamy vousaté

ahoj, mam doma dvě agamy vousate a při zařizování teraria jsem koupil modrý štěrk (sama prodavačka mi ho doporučila) mám je asi dva měsíce a obě dvě zmodrali samička vipadá jak šmoula tak bych se chtěl zeptatt jestli jim to nemůže ublížit sice žerou a dělaj vše normálně ale stejně přemýšlím že jim tam dám něco jiného díky

Zkus říční písek ... ten je ok já ho u agam mám a jsem spokojenej a any také , nepráší ,je levný ,nemo si ho můžeš zajít vylobit do rybníka , doma ho propláchni a pak ho přesyj ( nevím jaké Y/I):-[ ... máš ho čistě přírodní a vypadá aji docela hezky... :-)

pomuni-li ten pravopis, tak rada nad zlato, čeče. Zvlášť pro ty, co bydlí v centru většího města ;-) Pytel obyčejného písku do dětských hřišť přijde na nějakých 70-80kaček, to vyjde dráž benzín nebo MHDčko na přepravu z místa "těžby" a pak ta následná práce s tim, tý vody co je na to potřeba, čas + vynaložená práce- když se to sečte, tak koupit písek v Hornbachu vyjde několik x levnějc ;-)