Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta Královská-nežere

Dobrý den mám problém u mé krajty už to bude víc jak měsíc co nežrala.Párkrát myš zabila ale nechala jí být a jindy si jí vůbec nevšímá.Normálně jí krmím 1x za 14dní a žere myši i potkany.Ale už pomalu uvažuji jestli to není věkem letos jí mám už 7roků. dík

Dobrý den, nechci zakládat nové vlákno. Mám doma krajtu královskou. Koupila jsem ji v březnu na burze. Od začátku nechtěla žrát. Myši si ani nevšimla. Po nějaké době jsem zkusila myš naporcovat a nasoukat jí to do krku. Myš celou až na pár kousků vyvrhla. Myslela jsem , že nejí jelikož je vystresovaná z nového prostředí nebo (jak jsem se dočetla) v zimním období nežere až do dubna, tak jsem ji nechala být. Jenže mi ubývá na váze a přijde mi dost vyhublá. Je jí prý kolem jednoho roku. Má 70 cm. Zkoušela jsem myši i udělat skalpel, aby cítila krev a probudila v ní instikt a ani to nepomohlo. Podmínky má velmi dobré. Budu vděčna za každou radu. Moc se tím trápím.